Специальные предложения


Диджус 5копеек

Модель: Диджус 5копеек
Бонусные баллы: 0
Наличие: В наличии
Цена: 15 Грн
Количество:  Купить
   или   

ПОД ЗАКАЗ

 

 

 

Тариф «5 копійок»

Тариф «5 копійок»

 

 

Вартість дзвінка на номери абонентів «Київстар» та djuice, грн/сек 0,05
(у межах 100 тарифних хвилин на день)2
Вартість дзвінка на номери абонентів Beelineта номери інших операторів мобільного та фіксованого зв'язку України, грн/сек 0,05
(у межах 30 тарифних хвилин на день)2
Плата за з’єднання при дзвінках на номери всіх операторів мобільного та фіксованого зв’язку України відсутня
Щоденна абонентна плата, грн 0,75
Відправлення 1 SMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, грн 0,50
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів мобільного зв’язку, грн 1,50
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, грн 1,00
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів мобільного зв’язку, грн 5,00
WAP-доступ до мережі Інтернет із використанням технології GPRS, грн/Мб 12,00
Традиційний доступ до мережі Інтернет із використанням технології GPRS, грн/Мб не тарифiкується 
(в межах 5 Мб на день)1
Тарифний план «5 копійок»  

 

1 Абоненти «Beeline» означають абонентів телекомунікаційної мережі «Київстар», яким присвоєні телефонні номери з кодом NDC 068.

2 Тарифні хвилини надаються в рахунок абонентної плати, яка становить 0,75 грн/день. Списання кожної окремої хвилини, що надається в межах щоденного обсягу тарифних хвилин, здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови. Після вичерпання тарифних хвилин у межах зазначеної кількості кожна наступна хвилина коштуватиме 0,50 грн. Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (передавання інформації голосом, передача даних та факсимільних повідомлень) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови, секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини розмови не тарифікуються. Щодня нараховуються 5 тарифних мегабайтів для традиційного доступу до мережі Інтернет із терміном дії до кінця доби, протягом якої вони були нараховані. Вартість доступу до мережі Інтернет понад щоденний обсяг тарифних мегабайтів становитиме 7,50 грн/Мб.Увага! Тарифні/ акційні МБ використовуються для WEB-доступу до Інтернет з точкою доступу www.djuice.com.ua. Як налаштувати.

Після успішного переходу на тарифний план «5 копійок», тобі надається 100 тарифних хвилин для дзвінків на номери абонентів «Київстар» та djuice, 30 тарифних хвилин на номери абонентів інших операторів мобільного та фіксованого зв'язку України та 5 тарифних мегабайтів для традиційного доступу до мережі Інтернет. Термін дії тарифних хвилин та тарифних мегабайтів – до кінця доби в якій вони були нараховані.

Наступне нарахування хвилин та мегабайтів відбувається щоденно у період з 00:00 до 03:00. Одночасно з нарахуванням тарифних хвилин та мегабайтів стягується абонентна плата. У випадку, якщо у тебе недостатньо коштів на рахунку, абонентна плата не стягується та тарифні хвилини та мегабайти не нараховуються.  При поповненні рахунку, абонентна плата за дні, за які вона не була нарахована, не стягується.

Якщо у тебе на рахунку виявилось недостатньо коштів для списання абонентної плати, але протягом дня ти поповнив рахунок - ти можеш сплатити абонентну плату та отримати тарифні хвилини відправивши USSD-команду *477*202#або зателефонувавши за номером 477, та дотримуючись підказок автоінформатора оформити відповідну заяву.

Перевірити наявність та залишок тарифних хвилин та тарифних мегабайтів можна за номером *112#.

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: